Uzmanına Sorun

Size kolay gelsin ben sancaktepede oturuyor um evimin çevresinde boş alanım var ve buraya parklarda bulunan üstü kapalı oturanlardan 2 tane lazım malum önümüzde sayın başkanımızın referandumuna hazırlık yapmak için çevredeki komşuları ikna etmek için çay ikramı yapıp hazırlık yapıcaz sayın belediye baskanimiz ısmail erdemi de çok seviyoruz ak parti refah i için elimden geleni yapArım bununla ilgili ivedi olarAk bana dönerseniz memnunn olurum telefon numaramı 5439553143

Sayın Levent BABACAN; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğüne iletilen mesajınızda belirtilen talebiniz tarafımızdan tetkik edilmiş olup, söz konusu alan özel mülkte olduğundan Şahıs alanlarına hizmet verme sorumluluğumuz bulunmamaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak yalnızca kamu alanlarına hizmet vermekteyiz.Anlayışınız için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Müdürlüğü.

Soru Sahibi: levent babacan - Cevaplanma Tarihi: 25.01.2017

BELEDİYE BAŞKANIMIZ
DAİRE BAŞKANIMIZ
MÜDÜRÜMÜZ
BU AY YAPILACAKLAR
Bahçe ekipmanlarının bakımı, temizlenmesi yeni sezona hazırlanması için uygun aydır.
Islak veya donmuş çim alan üzerinde dolaşmaktan kaçınmalıdır.
Aralık ayı boyunca bahçede yapılacak işler yok denecek kadar azdır.
Mevsim itibariyle kar yağışı olan bölgelerde bitkilerin üzerlerindeki karlar sürekli temizlenmeli soğuğa duyarlı bitkiler sarılmalıdır.